Získejte více času pro sebe a své blízké

Chodíte každý den unaveny z práce domů? Získaly byste rády více času pro sebe a své blízké? Řešení je možná blíže než si myslíte. Najděte si někoho, kdo vám v domácnosti nabídne pomocnou ruku. Osobu, která vám dovolí vydechnout a převezme vaše povinnosti a vy si budete moci užít chvíle se svou rodinou.

Jak najít toho správného člověka

Možná máte strach, že budete muset složitě hledat tu pravou osobu. Nemusíte však složitě pátrat po referencích a ověřovat vzdělání, agentura chůvy a hospodyně FAMILIATA najde tu pravou pomoc v domácnosti za vás. Speciálně proškolený personál prochází před zařazením do domácnosti pečlivým výběrovým řízením a školením. Vy si jen sjednáte schůzku a společně najdeme tu pravou osobu pro váš domov.

Koho si mohu najmout?

S péčí o děti vám pomůžou školené chůvy, které mají s dětmi bohaté zkušenosti a budou se jim plně věnovat. O vaši domácnost budou pečovat hospodyně. Po domluvě se postarají o vše, od praní prádla přes vaření až po nákupy. Najmout si můžete i soukromého řidiče, který vás bezpečně dopraví na určené místo. V případě, že budete mít doma více zaměstnanců, můžete dohled nad nimi přenechat majordomovi.

Klient na prvním místě

Personál je důkladně prověřený a připravený zařadit se do rodin s vysokými požadavky. Tím však spolupráce nekončí, zaměstnanci nadále prochází pravidelným školením, stále se zlepšují a zvyšují svoji kvalifikaci. Před konečným umístěním do rodiny se seznámíte při zkušebním dni a teprve poté se definitivně rozhodnete, zda jste spokojeni. Snažíme se neustále posouvat a držet krok se současnými požadavky, pro naše klienty zajišťujeme pracovní síly do domácnosti a vy se díky tomu můžete věnovat svým koníčkům a užívat zaslouženého volna.

Vaše komentáře:

Přidejte komentář


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..