Trápí vás vysoké ceny plynu? Možná můžete platit méně

Ceny plynu v posledních několika letech stoupají stále vzhůru. Každá domácnost i firma, která plyn využívá pro svůj běžný každodenní chod si musí sáhnout stále hlouběji do kapsy. Ceny plynu, které jsou určeny od dodavatele změnit nemůžete. Můžete ovšem změnit samotného dodavatele plynu. Dodavatelů plynu je velké množství a jejich ceny jsou odlišné.

 

 

Možnost platit méně je velmi reálná

Nabídka dodavatelů plynu se v posledním desetiletí také velice rozrostla. Už nemusíte vybírat mezi dvěma hlavními dodavateli, kteří drží ceny stále nahoře. Dnes si můžete plyn vybírat od mnoha dodavatelů, kteří mezi sebou soutěží o vaší přízeň. Tato zvýšená konkurence má za následek snižování ceny plynu u jednotlivých dodavatelů, aby nalákali větší procento zákazníků. Takže vzrůstá i šance, že při změně dodavatele budete platit méně, než jste byli zvyklí platit doposud.

 ID-1005674-300x212

Nebojte se změny dodavatele.

Mnoho z nás si myslí, ž změna dodavatele plynu je velice složitá a nepříjemná činnost. To byla také ještě donedávna pravda. Nyní již při volbě správného dodavatele je tato změna velice jednoduchá. Když si zvolíte například jako svého nového dodavatele EON plyn, ke změně vám stačí pouze pět jednoduchých kroků. Navíc se cena plynu u EON dlouhodobě pohybuje na velice nízké hranici. Ke změně dodavatele plynu na EON plyn se rozhodlo již velké množství obyvatel a firem. Změna byla jednoduchá a ceny plynu jsou nižší.

 

Pět jednoduchých kroků při změně dodavatele na EON

Na stránkách této společnosti najdete online kalkulačku pro ceny plynu. Do této kalkulačky zadáte potřebné údaje a zjistíte, kolik byste mohli uspořit při změně. Pak jednoduše objednáte změnu dodavatele. Zanedlouho vám zavolá operátor společnosti EON, který s vámi vyřeší veškeré podmínky a detaily. Pak EON připraví příslušnou smlouvu a vy jí podepíšete. Pokud se rozhodnete tyto kroky absolvovat, budete za plyn platit méně. Všechny starosti a odhlášení odběru u předchozího dodavatele si společnost EON také vyřizuje sama.

Vaše komentáře:

Přidejte komentář


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..