Tipy k vylepšení vašeho nového bytu

Pestré barvy do malého interiéru patří, flickr.com
Ohodnoť článek

Říká se, že je lepší vyhořet než se stěhovat. Každá mince však má svůj rub i líc. Stěhování dává člověku příležitost, aby si své hnízdečko upravil k obrazu svému, může dát svému novému obydlí zcela jedinečnou tvář. Jaké vychytávky by neměly chybět ve vašem novém bytě? Na následujících řádcích si můžete přečíst pár tipů, které dají vaší moderní domácnosti punc výjimečnosti.

LED žárovky řady G uleví vaší peněžence

Každý, kdo chce jít s dobou, by měl vědět, že klasické žárovky již dnes nejsou v kursu. Jsou to LED žárovky řady G, jež představují nejekonomičtější druh osvětlení současnosti. Snoubí v sobě vysoký výkon v kombinaci s maximální výdrží. Běžně se s nimi lze střetnout i v bodových světlech, která jsou často ovládána fotobuňkou, takže dochází k jejich neustálému rozsvěcování a zhasínání. Led žárovkám řady G však toto nevadí!

Nástěnné hodiny dají vašemu bytu originální ráz

Ozdobou vašeho bytu se pak mohou stát luxusní 3D nástěnné hodiny. Ty bývají vyrobeny z pravého dřeva nebo hliníku, přičemž každá jejich kostička má poněkud jiný úhel, což má za následek výsledný 3D efekt výstupu kostky přímo ze zdi. Tyto nástěnné hodiny může mít každý majitel zcela originální, když záleží jen na něm, jestli čísla uspořádá podle přiloženého schématu nebo zvolí své vlastní kreativní řešení. Upoutání pozornosti návštěv je v každém případě zaručeno.

Vestavěné skříně řeší nedostatek prostoru

Není váš nový byt příliš prostorný a vy si lámete hlavu, jak nějaké místo ušetřit? V takovém případě jsou ideálním řešením vestavěné skříně, jež si můžete nechat vyrobit dokonce na míru! Vestavěné skříně jsou v současnosti velmi populárním sortimentem, jenž řeší nedostatek místa i atypické představy o úložném prostoru. Jejich celková variabilita a kvalita provedení je potom otázkou možností každého kupujícího.

Vaše komentáře:

Přidejte komentář


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..