Stínicí sítě na ploty ochrání vaše soukromí

Stínící plachty

Stínicí sítě na ploty se v posledních letech objevují u rodinných domků stále častěji. Jejich obliba je zapříčiněna především možností mnohostranného využití.

K jakým účelům lidé stínicí sítě používají?

Stínicí sítě na ploty vkusně zaručují soukromí

Stínicí sítě na ploty bývají obvykle vyráběny v příjemně zelené „khaki“ barvě, která se dobře přizpůsobuje okolnímu prostředí. Majitelé nemovitostí v husté zástavbě tak jejich pořízením nijak neruší okolí a současně z toho pro ně plyne efektivní ochrana jejich soukromí.

Nedostatek vzrostlé zeleně může být užitím stínicích sítí ihned vyřešen. Stínicí sítě na ploty bývají ke stínění využívány i na rozličných sportovištích, přičemž zde je možné umístit na ně i reklamy.

Předností stínicích sítí je jejich multifunkčnost

Stínicí sítě mohou posloužit i k optickému rozdělení zahrady, když lze jejich prostřednictvím kupříkladu vytýčit hranice mezi částí zahrady, jež bude určena k pěstování zeleniny, a částí, která bude sloužit k zaslouženému odpočinku po práci.

Stínicí sítě poskytují i efektivní ochranu úrody před ptáky či nepřízní počasí.

Vlastnosti stínicích sítí

Stínicí sítě bývají vyráběny z polyetylénu, což se projevuje na jejich velké lehkosti spojené s vysokou pevností a odolností. Obavy z případného odtržení sítě při silném větru jsou tudíž zbytečné.

Upevnění je kvalitní i zásluhou existence kovových ok. Tkaná drobná očka potom garantují v celé ploše materiálu volné proudění větru, takže síť nefunguje stejným způsobem jako plachta. Okraje sítí se netrhají ani netřepí.

Předností polyetylenu je také skutečnost, že si udržuje svůj tvar i barvu i v dlouhodobém časovém horizontu.

Stínicí sítě na ploty představují finančně dostupnou pomoc ke garanci potřebného soukromí a současně k získání plochy, jež ochrání před nepříjemným silným sluncem.

Vaše komentáře:

Přidejte komentář


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..