Splňte si své sny za pomoci vlastního wellness centra!

Kdo by neznal ten smutný pocit, když pobyt ve wellness centru pomalu končí, což v důsledku znamená, že zrelaxované tělo bude opět vystavováno mukám všedního dne!

Napadlo vás ale někdy, že byste mohli své tělesné schránce poskytovat tuto léčebnou kúru, kdykoli to uznáte za vhodné? Vybudování vlastního wellness centra dnes vůbec není nereálnou utopií!

Pro domácí instalaci se doporučují vířivky pro 1-4 osoby

Nejdůležitější součást každého wellness centra bezpochyby představují vířivky, protože pozitivní účinky hydromasáže jsou spolehlivě prokázány. Kromě toho, že hydromasáž posiluje kardiovaskulární systém, uvolňuje i svalové napětí a ztuhlost, stejně jako psychické napětí a zátěž.

Dalším kladem vířivek je skutečnost, že přispívají k urychlování vylučování cizorodých látek z organismu a pomáhají s odstraněním odumřelé tkáně. Mezi velmi oblíbené v současnosti patří vířivky Jacuzzi.

Pro domácí užití se doporučuje objednat vířivku pro 1-4 osoby. Je jen na pořizovateli, jaké funkce, počty trysek a další ukazatele pro svoji vířivku zvolí.

Sauna je tou pravou očistou pro lidské tělo!

Ve skandinávských zemích na to již přišli dávno, nám to trvalo trochu déle, ale i u nás jsou dnes sauny stále oblíbenější. Přítomná pára a přirozené teplo pomáhá očišťovat teplo do hloubky, což přispívá k vyplavování toxinů z těla a k posílení imunitního systému.

Ideální je pořídit si saunu, kde je závěrečnou třešinkou na dortu emoční sprcha s rozličnými programy chromoterapie, jež jen umocní zážitek z bezvadné relaxace. Taková tropická sprcha s masážními efekty rozhodně stojí za vyzkoušení!

Albixon a. s. činí maximum pro spokojenost svých klientů

Člověk by nikdy neměl šetřit na svém zdraví a investice do wellness centra se v tomto ohledu jeví jako velmi rozumné řešení. Samozřejmě pokud si vyberete spolehlivého prodejce!

Takovým je kupříkladu společnost Albixon a. s., jež má již v současnosti na kontě více než 2000 zapojených vířivek a může se chlubit řadou referencí od spokojených klientů.

Vaše komentáře:

Přidejte komentář


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..