Shrnovací dveře jsou opravdu praktické

I když v posledních několika letech obliba shrnovacích dveří spíše upadala, v současnosti se dostávají zpět do popředí. Úpadek obliby způsobili především výrobci, kteří používali nekvalitní materiál a dveře byly často poruchové. Za zvýšenou oblibu může především kvalitnější materiál a technologie, které se pro shrnovací dveře v současnosti využívají. Shrnovací dveře jsou kvalitnější a navíc přesně zapadají do podmínek moderní architektury.

uvodnifoto2

Moderní architektura je pro shrnovací dveře jako stvořená

Cílem moderní architektury je především dokonalé využití celého prostoru místnosti. Při použití klasických dveří na pantech tento krok není možný. V prostoru, ve kterém se dveře na pantech otevírají nesmí být nic umístěno. Místnost je tak mnohdy ochuzena o využití relativně velkého prostoru. Kdyby byl prostor využitý, bránilo by to zase otevírání dveří. Shrnovací dveře nabízejí možnost využití každého koutu v místnosti. Nezabírají totiž téměř žádný prostor, ani když jsou otevřené dokořán.

 

Bezpečnost je také zaručena

Další výhodou shrnovacích dveří je bezpochyby jejich bezpečnost. Tento prvek ocení především rodiny s malými dětmi. Dítě si nemůže přivřít ruce mezi dveřní zárubeň, jako je tomu u ostatních typů dveří na pantech. Shrnovací dveře jsou také vybaveny kováním, jako klasické modely. Takže pokud chcete, aby si nikdo dveře nemohl samovolně otevřít, jednoduše je uzamknete. Máte tak zaručené soukromí a vaše děti se nemohou dostat tam, kam nemají.

 

Druhů je opravdu mnoho

Nabídka druhů shrnovacích dveří na našem trhu je velice široká. Na rozdíl od ostatních druhů dveří nejsou téměř nijak omezeny rozměry. Shrnovací dveře seženete bez problémů i v šíři 300 cm s výškou 250cm. Takovou velikost vám žádný jiný typ dveří nenabízí. Shrnovací dveře můžete také nechat vybavit mnoha druhy prosklení. Díky široké nabídce barev a vzorů si můžete vybrat přesně takové shrnovací dveře, které by dokonale ladily s celkovým vzhledem vaší místnosti.

Vaše komentáře:

Přidejte komentář


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..