To pravé oplocení pro bezpečný domov aneb betonové ploty

Betonové ploty
Ohodnoť článek

Nedílnou součástí bezpečného domova je především jeho oplocení. Na trhu je velké množství dostupných typů oplocení a je třeba mezi nimi vybrat ten, který bude pro vás nejvýhodnější.

Jedním z nejlepších oplocení jsou betonové ploty. Jak už název napovídá, jsou vyrobeny převážně z betonového materiálu, který je velmi pevný a kvalitní. Má velmi dlouhou životnost i přes působení mrazu, deště nebo silného slunečního záření.

Betonové ploty jsou vhodným typem oplocení pro různé typy nemovitosti. Beton je zpravidla v šedém odstínu. Pokud na vás tato barva působí depresivně nebo zkrátka neladí k vašemu bydlení a stylu, díky širokému výběru barev můžete zvolit přesně tu, která bude vyhovovat zcela vašim požadavkům.

Variabilita především

Kromě odstínu můžete dále zvolit také motiv, ve kterém budou betonové panely nebo i sloupky dekorovány. Ostrá či buclatá cihla nebo štípaný kámen jsou vždy tou správnou volbou.

Můžete však ponechat plot bez dekoru nebo jej naopak dekorovat oboustranně. Záleží pouze na tom, jakou máte představu a zda vám záleží nejen na funkčnosti plotu, ale i na jeho celkovém designu.

Při výběru můžete navíc rozhodnout, jaké se vám líbí zakončení plotu. Na výběr máte z několika variant. Nejjednodušší variantou je ponechat plot bez zakončení a tudíž bude horní část plotu rovná.

Betonový plot může být zakončen také prostým obloukem či dekorován ozdobnou mřížkou. Velmi oblíbené jsou také dřevěné doplňky v podobě latí z různých druhů dřeva. Ty mohou být použity pro netradiční zakončení, ale i zasazeny mezi betonové desky, aby sloužily k optickému odlehčení plotu.

Betonové ploty

Soukromí na první místě

Dostatek soukromí jednoduše určíte počtem betonových panelů, obvykle mezi jedním až čtyřmi kusy. Čím vyšší je plot, tím více soukromí dosahujete.

U doplnění plotu dřevěnými latěmi regulujete intenzitu soukromí tím, zda umístíte příčky těsně k sobě nebo mezi nimi necháte vzdušné mezery.

Pro odbornou montáž plotu se obraťte na Betonoveploty.net, kde získáte nejen samotný plot, ale také kompletní realizaci a veškerý servis.

Montáž betonového plotu je rychlá, je důležité nejprve připravit výkopy pro plotové sloupky, následně se sloupky usadí.

Nakonec se instalují plotové dílce mezi desky a betonový plot je hotový. Objevte i vy dokonalost betonového plotu. Nahlédnout na instalaci betonového plotu můžete níže na přiloženém videu.

Vaše komentáře:

Přidejte komentář


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..