Posuvné dveře na stěnu patří i do vašeho bytu

Posuvné dveře
Posuvné dveře na stěnu patří i do vašeho bytu
Ohodnoť článek

Připadáte si ve vašem bytě stísněni jako sardinky? Lámete si hlavu nad tím, jakým způsobem by bylo možné zvětšit tento skromný prostor?

V tom případě vás patrně ještě nenapadlo, že až dva metry čtvereční můžete získat instalací posuvných dveří! Klasické otevírací dveře totiž nějaký ten prostor bez debaty zaberou.

Posuvné dveře ocení lidé na vozíčku

Posuvné dveře nejen šetří prostor, ale jsou ideální i pro byty, v nichž žijí handicapovaní občané.

Ti mají totiž často problém, když se dveřní křídlo otevírá dovnitř dané místnosti. Zde je tato činnost ulehčena, když postačí jednoduchý pohyb ruky po kolejnicích podle stěny.

Posuvné dveře na stěnu si nežádají nákladnou rekonstrukci

Zaujala vás myšlenka, že byste si posuvné dveře instalovali do svého bytu, děsíte se ale nákladů na tuto operaci?

Tyto obavy jsou zbytečné, protože instalace posuvných dveří je celkem jednoduchá a není svázána s nějakým masivním sekáním nebo specifickými stavebními úpravami.

Zde je třeba zdůraznit, že toto platí o posuvných dveřích na stěnu, když si zvolíte posuvné dveře do pouzdra, tak se bez bourání a sekání samozřejmě neobejdete.

Posuvné dveře milují neurotici

Posuvné dveře do bytu potěší i milovníky ticha, protože již se nemusí neustále rozčilovat nad tím, že někdo hlasitě bouchá dveřmi. Navíc se mohou proměnit i v milý designový doplněk, když na trhu je možné zakoupit posuvné dveře vyrobené z lamina, dřeva, částečně prosklené a v celé řadě barevných provedení.

Posuvné stěny pomohou se členěním místnosti

V českých domácnostech se v současnosti uplatňují i posuvné stěny, u nichž je zásluhou pohyblivých panelů možné pracovat se členěním místnosti. Tu lze rozdělit na menší části, uzavřít část prostoru nebo ji naopak otevřít a využít celou její rozlohu.

Posuvné stěny se využívají především do prostor, které se vyznačují náročnou údržbou a vynikají dlouhou životností.

Vaše komentáře:

Přidejte komentář


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..