Pojízdné lešení ulehčí práci na každé stavbě

Mobilní lešení

Termíny ve stavebnictví bývají stanoveny neúprosně a pro každou společnost je naprosto zásadní otázkou jejich dodržení. Proto je na místě snažit se usnadnit si co nejvíce práci a urychlit ji, aniž by došlo k nějakému snížení její kvality. Zapůjčení moderního lešení a bednění je jedním z možných řešení.

Lehké hliníkové lešení nesmí podcenit bezpečnost

Lehké hliníkové pojízdné lešení se uplatní nejen ve stavebnictví, ale rovněž v průmyslových provozech a na veřejných prostranstvích. Zásluhou existujícího širokého sortimentu komponentů je umožněn velký výběr sestav, rozměrů i výšek pracovních podlah.

Je třeba si pohlídat, aby hliníkové pojízdné věže nepostrádaly důležité bezpečnostní prvky jako rámy s integrovanými žebříky, zarážky podlahových prvků a stabilizátory.

Mobilní oplocení lze využít na stavbě i společenských akcích

Na každé stavbě by měla být na prvním místě bezpečnost, a proto je vhodné zvolit vhodné mobilní oplocení, které zabrání vstupu nezvaných hostů. Vysokou kvalitu a dlouhou trvanlivost dílců mobilního oplocení garantuje žárové pozinkování.

K tomu, aby splnilo svůj účel, je nezbytná především jednoduchá montáž a snadná přemístitelnost.

Stěnové bednění je jednoduše manipulovatelné

U prověřených společností typu SCASERV si je možné zapůjčit i stěnové bednění, jež je zárukou dokonalého povrchu betonu v souladu s nejstriktnějšími normami při tlaku betonové směsi do 50 kN/m2. Nabízený systém Logik 50 je využitelný pro oboustranné i jednostranné bednění.

Maximální hmotnost největšího dílce je 82,43 kg, takže ruční manipulace není nijak problematická. Smontované díly lze přesouvat prostřednictvím jeřábu. Vzájemné spojení panelů se realizuje prostřednictvím klínové spojky, jež panely najednou srovnává, spojuje i zamyká, její víceúčelovost minimalizuje nutnost spojovacích prvků.

Vaše komentáře:

Přidejte komentář


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..