Podle čeho vybrat komodu do vašeho bytu?

Komoda

Při výběru komody do bytu si je nutné hned zpočátku odpovědět na jednoduchou otázku.

Chcete svojí komodou především upoutat pozornost návštěv nebo si přejete, aby hlavně dokonale ladila s interiérem?

Odpovědi byste se měli následně při její koupi přizpůsobit.

Šuplíkové komody poslouží k úschově nepřeberného množství věcí

V současnosti se je možné setkat s různými typy komod. Mezi nejpopulárnější se řadí šuplíkové komody, které se objevují v ložnicích i obývácích. Je to pochopitelné, protože do šuplíků se vejde nepřeberné množství věcí.

Využít je možné i horní desku, na které může být usazená květina, jež interiér osvěží. Každý si přitom podle svých vlastních potřeb zvolí, kolik zásuvek u komody využije.

Prosklené komody vám připomenou vaše úspěchy a radosti

Prosklené komody pak pomohou nejen s uložením věcí, ale současně mohou sloužit i jako vitríny. Kdo by si nechtěl uchovat památku na svoje úspěchy?

Současně prosklené komody garantují, že budou tyto trofeje, ale třeba i fotky z rodinných setkání chráněny před prachem.

Komody z masivu nejsou náročné na údržbu

Co se týká materiálu, běžně se v domácnostech objevují komody z masivu. Dřevo je dobrou volbou, protože se jedná o odolný materiál, který má životnost řadu let. Povrchově jej lze upravit a chránit prostřednictvím lakování, ale i napuštěním přírodními oleji nebo vosky.

Lakované dřevěné komody nejsou nijak náročné na údržbu, když je čas od času jednoduše stačí otřít hadříkem. Z různých druhů dřeva je velmi oblíbená komoda buk, komoda dub i komoda olše.

Bílá barva se hodí do každého interiéru

Při výběru barvy se není nutné dlouho rozmýšlet. Nic jistě nezkazí komoda provence bílá, protože tato barva se hodí v podstatě do každého interiéru.

V internetových obchodech je ovšem možné zakoupit takřka nepřeberné množství komod různých barev i dekorů dřeva.

Vaše komentáře:

Přidejte komentář


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..