Plastová okna a dveře se hodí i do vašeho domova

JIS okna

Plastová okna a dveře jsou hitem dnešní doby a celá řada domácností opouští klasická dřevěné řešení, aby je nahradila plastem. Jaké jsou největší výhody plastových oken a dveří, které by mohly inspirovat k úvahám o změně i vás?

S plastovými okny a dveřmi ušetříte a nepředřete se!

Plastová okna a dveře mají v porovnání s dřevěnými dvě zásadní výhody – daleko nižší cenu a mnohem menší nároky na údržbu. Finanční úspory mohou dosahovat i 30-40 %! Navíc dnes není problém zakoupit plastová okna i dveře v perfektních dřevěných imitacích, které jsou pro zvědavé oči okolí takřka k nerozeznání.

Udržují si přitom tvarovou i barevnou stálost a osázeny mohou být rozličnými typy skel.

Plastové řešení může zvýšit bezpečnost vašeho obydlí

Plastová okna i dveře je dnes možné zakoupit v celé řadě barevných kombinací. Především u rušných silničních komunikací si jejich majitelé nemohou vynachválit, jakým způsobem dokážou zabránit průniku hluku do bytu.

Pomocí plastových oken je možné ovšem rovněž zvýšit bezpečnost svého obydlí, když plastová okna s bezpečnostním sklem a s větším množstvím bezpečnostních bodů v kování okna umí případného zloděje pořádně potrápit!

Plastová okna a dveře s vhodným desénem se uplatní takřka všude

Moderní plastová okna se a dveře se dnes hodí na venkov i do města! Jsou totiž schopna odolávat i těm nejnáročnějším povětrnostním podmínkám a navíc disponují tepelně izolačními vlastnostmi, díky nimž může majitel nemovitosti ušetřit nemalý peníz za vytápění.

K dosažení absolutní spokojenosti mohou pomoci různé doplňky

Plastová okna i dveře si je možné vyladit ke své spokojenosti prostřednictvím rozličných doplňků. Jedná se mimo jiné o vnitřní parapety a vnější parapety, pevné sítě proti hmyzu nebo posuvné a rolovací sítě, vnitřní žaluzie a předokenní žaluzie, ale i předokenní rolety.

Vaše komentáře:

Přidejte komentář


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..