Plánujete rekonstrukci? Na toto rozhodně nezapomínejte

Rozhodli jste se zvelebit svůj byt? Než vůbec začnete s jakoukoliv stavební úpravou, je třeba promyslet řadu věcí. Společně se podíváme na to, co byste rozhodně neměli opomenout. O jaké věci se jedná?

Chcete částečnou, nebo kompletní rekonstrukci?

To je první věc, nad kterou byste se měli zamyslet. Budete chtít upravit pouze některé místnosti, nebo celý byt jako celek? Lepší možností je kompletní rekonstrukce bytu, jelikož budete bydlet opět v novém. Nebude docházet k tomu, že jedna část bude dokonalá a moderní, zatímco druhá bude starší. V případě kompletní rekonstrukce nemusíte dlouhodobě žádné úpravy řešit a budete dlouhé roky spokojeně bydlet v krásném a moderním bytě.

Mějte představu o výsledku

Vhodné je udělat si i představu o tom, jak bude váš rekonstruovaný byt vypadat. Zda dojde k nějakým větším stavebním úpravám, kdy bude třeba například kuchyně na míru, která bude odpovídat novým dispozicím. Stejně tak je dobré zapřemýšlet i nad výslednou podobou vaší toalety a koupelny. Rekonstrukce bytového jádra souvisí s otázkami, zda budete chtít sprchu nebo vanu, či zda budete chtít toaletu v samostatné místnosti.

Oslovte správnou firmu

Je pravdou, že některé jednodušší práce zvládnete sami. Potom tu jsou ty složitější, kde budou potřeba jak odborníci, tak bude potřeba i správné vybavení. Rekonstrukce bytu dnes nabízí celá řada firem. Mohou nabídnout jak kompletní práce, tak třeba i ty dílčí. Příkladem je třeba pouze rekonstrukce koupelny. Jak jsme však uvedli výše, z řady důvodů je vhodné rekonstruovat váš byt jako celek.

Když vybíráte vhodnou firmu, je dobré zjistit její působnost a to, co vše nabízí. V případě že jsou vaším bydlištěm regiony Frýdek-Místek, Ostrava a Havířov, je dobrou volbou Mattes plus. A to jak v případě firmu na rekonstrukci, tak i kuchyně na míru Ostrava. Výhodou této společnosti je i to, že kromě klasických činností je jejím oborem i výroba kuchyňských linek. A to přesně podle přání zákazníka.

Vaše komentáře:

Přidejte komentář


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..