Ochrana přírody nemusí být složitá. Co takhle bio nádobí a příbory?

Kuchyňský nůž

Ochranu přírody vnímá každý z nás jinak. Jako základ je dnes považováno třídění, nebo omezování plastů. O to hůře se člověku dívá na různé velké akce, kde se pro konzumaci jídla stále používá plastový talíř i příbor. I toto má však své řešení. A nejenom na festivalech, ale i na řadě jiných akcí.

Bio nádobí je velký trend

Mnozí stále žijí v domnění, že plast je nenahraditelný. Je to velký omyl, což jasně dokazuje společnost Jarico. Ta působí na trhu již od roku 1994 a mezi hlavní obory činnosti patří velkoobchodní i maloobchodní nabídka obalových materiálů, později čisticích a hygienických potřeb. I tato firma se snaží chránit naši přírodu, což dokazuje tím, že v jejím portfoliu lze najít takzvané bio nádobí. Jeho unikátem je, že je vyrobeno z biologicky odbouratelných materiálů. I když zůstanou v přírodě, bez problémů se rozloží a neznečistí naši planetu.

Z různých materiálů

Ne každý si dokáže představit škálu materiálům, ze kterých může být takové nádobí vyrobeno. Je jasné, že konkrétní materiály jsou vyráběny i s ohledem na celkovou použitelnost a prvotřídní kvalitu s ní spojenou. Do výčtu nejpoužívanějších variant zaručeně patří nádobí:

  • Z cukrové třtiny
  • Z bambusu
  • Ze dřeva
  • Z BIO plastu

Výhodou daných materiálů je jak odbouratelnost v přírodě, tak i jejich celková zdravotní nezávadnost pro dospělého i dítě, a to i při každodenním použití, při kontaktu s potravinami všeho druhu.

Sortiment je bohatý

Odkažme ještě jednou na zmíněnou firmu, jejíž portfolio ukazuje, že nabídka takového sortimentu je opravdu široká. Navíc s 99% skladovou dostupností. Klasické nádobí již bylo zmíněno, a tak k němu přidejme také bio příbory v podobě lžic, vidliček a nožů. Nechybí ani různá míchátka, ale i kelímky, misky a mnoho dalšího. V podstatě vše, co lze vyrobit z běžných plastů má i svou alternativu v podobě rozložitelného materiálu.

Vaše komentáře:

Přidejte komentář


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..