Oblíbená stavební spoření na trhu

Stavební spoření
Ohodnoť článek

Stavební spoření je obecně poměrně vyhledávaným řešením. Finanční produkt, s nímž si můžete nejenom spořit peníze, ale zároveň požádat o výhodný úvěr na bydlení. Ve prospěch stavebního spoření hovoří určitě celková flexibilita a variabilita. Navíc, spoření je spjato i s řadou podstatných výhod.

  • Jednoduchost vyřízení
  • Statní podpora až 2 000 Kč
  • Pojištění vkladů do 100 000 EUR

Kdo nabízí výhodné stavební spoření?

Chcete-li v tomto směru vsadit na jistotu, zaměřte se ČMSS stavební spoření. To je spojeno s řadou příjemných bonusů, které vás mohou doprovázet už od samotného počátku uzavření smlouvy. Jistý benefit je připraven například pro děti a mladistvé, jež budou oproštěni od vyššího poplatku za poskytnutí.

Roční výnos 3,5 %, úvěr s úrokem od 2,95 % a jasně dané podmínky spjaté nejenom s plnohodnotným úvěrem, ale také meziúvěrem. Ten můžete získat v případě, že nebudete schopni dosáhnout na klasický úvěr ze stavebního spoření.

Na trhu však není pouze Českomoravská stavební spořitelna a její stavební spoření. Domoci se můžete i dalších zajímavých nabídek.

Co takhle stavební spoření od Buřinky?

Roční zhodnocení 3,4 %, peníze na bydlení a státní podpora až 10 % v maximální výši 2 000 Kč. Přesně takhle vypadá stavební spoření od Buřinky, které si zamilujete ihned po přečtení obchodních podmínek. S tímto produktem můžete spořit nejenom sami sobě v libovolném věku, ale lze jej založit také vlastním dětem, kterým takto našetříte na studia nebo prvopočáteční investici do bydlení.

Podlehněte kozlu stavebního spoření, které nabízí i řada dalších společností a vyberte si některé z nich.

  • Stavební spoření od České spořitelny
  • Spoření od Modré pyramidy
  • Stavební spoření od Raiffeisenbank
  • Stavební spoření od MONETA Money Bank
  • Stavební spoření od Wüstenrot a ostatní

Vaše komentáře:

Přidejte komentář


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..