O nás

Vítejte na stránkách online magazínu (nejen) o bydlení Harmonie design. Spektrum zaměření našich článků je velmi široké. Najdete tu praktické návody pro zařízení domu i bytu místnost po místnosti. U nás můžete najít inspiraci pro zútulnění manželské ložnice, dozvíte se, jak vybavit dětské pokoje a na paškál si samozřejmě vezmeme i velké a malé koupelny, moderní kuchyně i harmonicky zařízené obývací pokoje. Ukážeme vám, jak můžete do vlastního bydlení vnést moderní prvky hravosti a jasných barev.

Jen vlastní fantazie často nestačí a je třeba hledat nápady i jinde. Přinášíme vám inspiraci pro každý den od nevšedního zařízení pokojů po jednoduché stavební úpravy. A sledujeme samozřejmě i aktuální designové a stavební trendy, které nejčastěji naleznete v sekci Nábytek a Bytové doplňky. Čas od času zabrousíme i do oblasti stavebního a bytového práva, které se při zařizování nového bydlení určitě vyplatí znát. Stačí navštívit rubriku Ostatní a budete okamžitě v obraze.

A nesmí chybět ani atraktivní soutěže, ve kterých můžete získat věcné výhry i poukázky na zboží, které vám umožní zútulnit a zpříjemnit váš domov.