O letní koupání v novém bazénu se je třeba starat již teď!

Quattro Set Albixon
O letní koupání v novém bazénu se je třeba starat již teď!
Ohodnoť článek

Sníte o letním koupání ve vlastním bazénu? V tom případě byste si jej měli objednat již teď, abyste měli jistotu, že bude na jaře včas postaven a v létě bude sloužit k danému účelu.

Kam se ale obrátit, abyste měli jistotu, že pořízený bazén bude skutečně kvalitní?

Bazény z materiálu albistone něco vydrží

Při výběru bazénu určitě nebudete litovat, když se obrátíte na společnost Albixon a. s. Ta zhotovuje bazény z revolučního materiálu albistone, jenž vyniká mimořádnou odolností proti mechanickému poškození.

To oceníte zvláště v okamžiku, kdy máte děti, protože jim nemusíte bránit ve skákání do bazénu. Albistone je mrazuvzdorný, životnost dosahuje až 50 let a nebledne ani na prudkém slunci.

K bazénu se vyplatí pořídit příslušenství

Při výběru bazénu byste rozhodně neměli opomenout ani nákup kvalitního příslušenství. Na webu výrobce bazénů Albixon a. s. si lze vybrat z pestré nabídky funkčních prvků, které vám ušetří značné množství práce.

Jedná se hlavně o tepelná čerpadla, filtraci nebo bazénovou chemii, což vše usnadňuje péči o kvalitu vody. K doplňkům bez nutnosti instalace se řadí teploměry a vysavače.

Největší popularitě z příslušenství se pochopitelně těší různá zařízení, jejichž cílem je zpříjemnit pobyt v bazénu. Kdo by také odolal masážním tryskám, reflektorům a protiproudům?

Díky zastřešení se nemusíte ohlížet na počasí

Jste skuteční milovníci plavání a mrzí vás, že se musíte často v letních měsících ohlížet na rozmary počasí? Firma Albixon a.s. má ve své nabídce i praktické zastřešení, jež má hned několik nezpochybnitelných výhod.

Jeho zásluhou je teplota vody v průměru o 10º C vyšší, současně účinně brání vodu před znečištěním prostřednictvím mechanických nečistot, značný význam má také ochrana bazénu před vnějšími škodlivými vlivy.

Při zohlednění výše zmiňovaných informací se není možné divit, že kupříkladu Quattro set od společnosti Albixon a. s., jenž sestává z bazénu, zastřešení, všeho nutného příslušenství a technologické šachty, patří k velmi populárním vánočním dárkům.

Vaše komentáře:

Přidejte komentář


*