LED žárovky jsou úsporným světlem budoucnosti

LED žárovky

Přemýšlíte nad tím, jakým způsobem by šlo co nejsnáze ušetřit za energie? Jednoznačným doporučením je investice do LED žárovek! Ta se sice může zdát na první pohled o něco vyšší, již ve velmi krátkém časovém horizontu se ale vyplatí.

Klasické wolframové žárovky jsou již jen nostalgickým přežitkem minulosti, který vás stojí peníze vynaložené zbůhdarma navíc!

LED žárovky lákají nízkou spotřebou energie a vysokou životností

K největším přednostem LED žárovek jednoznačně patří jejich vysoká životnost a současně nízká spotřeba energie, jež může být až desetkrát nižší než u těch klasických. Z té příčiny najdou LED žárovky své uplatnění především u svítidel, jež svítí každý den poměrně dlouhou dobu.

Trpíte předsudkem, že LED žárovky vydávají horší světlo než ty klasické? Bývávalo! LED žárovky prodělaly období miniaturizace a výkon jejich čipů se v posledních letech výrazně zvýšil. O tom se lze přesvědčit na LED svítidla.

Vysoká životnost LED žárovek vás donutí zapomenout na štafle!

S klasickými žárovkami musíte být připraveni na to, že čas od času skončíte nutně na štaflích, abyste je mohli vyměnit.

Po instalaci LED žárovek se tento zážitek zařadí do kategorie spíše výjimečných, protože jejich životnost 50 000 hodin v provozu je v porovnání s těmi klasickými takřka neuvěřitelná!

LED žárovky posvítí i ve stísněných prostorách

Snad každý má doma nějaké místo, kde by potřeboval posvítit, instalace svítidla se však v daném prostoru jeví jako téměř neřešitelný úkol. V takovém případě se svého využití bezesporu dočkají LED pásky, jež je možné využít právě tam, kde jiné možnosti nepřipadají v úvahu.

Typickým příkladem je osvětlování ploch kuchyňských desek, ale LED pásky s nižším výkonem najdou své uplatnění i při dekorativním osvětlování podhledů a vitrín.

S tímto typem osvětlení se můžete blíže seznámit na https://www.ledakce.cz/nouzova-led-svitidla/.

Vaše komentáře:

Přidejte komentář


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..