Keramické obklady a dlažba ozdobí váš dům

Keramický kámen
Keramické obklady a dlažba ozdobí váš dům
Ohodnoť článek

Na mnoha dnešních domech se je možné setkat s přírodními obkladovými kameny, které do jisté míry představují zbytečný luxus, jenž se odráží především v jejich vysoké pořizovací ceně.

Podobný účel jako břidlice, křemenec nebo žula totiž dnes mohou bez větších problémů splnit i keramické obkladové kameny, které vyjdou svého pořizovatele značně levněji.

Obkladový keramický kámen splní stejný účel jako přírodní

Jestliže se jedná pouze o estetické cítění zákazníka, dnes není problém objednat si takové keramické obklady, jež jsou od přírodního kamene k nerozeznání.

Obkladový keramický kámen rovněž vyniká značnou odolností vůči rozmarům počasí a není ani nijak náročný na údržbu. Mezi prověřené kameny tohoto druhu patří třeba keramika keope.

Velkoformátové keramické dlažby z produkce této společnosti již vytvořily celou řadu originálních interiérů.

Obkladové keramické kameny dnes pronikly i do interiérů

Není divu, že obkladový kámen z keramiky postupem času pronikl i do interiérů. Vyniká totiž svojí barevnou stabilitou a je ideální pro dekorační stěny do obývacích pokojů, kuchyní, ložnic, chodeb, ale i do namáhaných prostor.

Keramický obkladový kámen je možné zakoupit v rozličných formátech, jež usnadňují pokládku a dovolují obložit i nepravidelné plochy.

Obkladové pásky na fasádu ozvláštní reprezentativní prostory

Obkladové pásky na fasádu si rozhodně také zaslouží, aby o nich bylo při rekonstrukci stavení alespoň uvažováno. Hodí se nejen k použití na zateplenou fasádu, ale také se stále běžněji objevují i v interiérech domů.

Všimnout si jich lze při obložení krbů, v kuchyních, ale představují i poutavý desénový prvek v reprezentativních prostorách.

Možní zájemci mohou o tomto stavebním řešení získat více informací na http://www.kamen-donat.cz/index-nav-sor-q-Keramika_Keope-shop-0-m1-4-m2-16-m3-0-id-0-stav-0.htm.

Vaše komentáře:

Přidejte komentář


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..