Kam umístit postel pro ničím nerušený spánek

Dobrým spánkem by měl začít každý váš den, ať už se jedná o ten pracovní nebo volný. Pokud se během spánku budete neustále probouzet, čeká vás nepříjemné ráno. Kromě toho nebudete následující den zrovna dvakrát milí na své okolí. Nezapomínejte ovšem, že vaší nejbližší nemohou za to, jakou jste měli noc. Budete se možná divit, ale na váš spánek působí i umístění postele.

Neobvyklý, ale za to pravdivý důvod

Špatně umístěná postel může být důvodem vaší nespavosti. O tom by vám mohly vyprávět převážně děti, které těmito problémy mnohdy trpí více, než vy. U dětí je to ovšem příčinou okolních věcí, které lákají jejich oči. Jak by mělo vypadat správné umístění postele u vás, abyste se lépe vyspali? Za zkoušku nic nedáte, v případě negativního výsledku máte další možnosti. Vraťme se ale k prostoru a místu, kde spíte.

Jak mít správně umístěnou postel pro kvalitní spánek?

V létě oceníte mít postel co nejblíže k oknu, ale právě čerstvý vánek vám nedovolí usnout. Zažili jste někdy únavu při řízení během zimního období v autě, kde bylo zapnuté topení? Oči se vám zavíraly i přes to, že jste si to nepřáli? Jako rychlá pomoc fungovalo otevření okének. Na stejném principu to funguje u vás doma. Jestliže vás teď napadla myšlenka, že budete během noci topit, opět se velmi mýlíte. Místnost, ve které spíte, by se měla teplotně pohybovat od 16 do 22°C. Prostor bude záviset na tom, jak žijete. Jste-li v manželském sňatku, musíte vybírat z míst, kde budete mít oba snadnější přístup. Komplikované skákání by vás z rána pouze naštvalo.

Umístění u zdi je skvělým řešením

Skvělým řešením pro umístění postele může být zeď. Z předchozího odstavce víte, že by k posteli měl být snadný přístup pro obě strany. Nechte si proto od zdi pár centimetrovou mezeru. Jedině tak nebudete mít problém se k posteli přiblížit. Jakmile si lehnete, měly by vaše hlavy směřovat na východ. Tato strana se ukázala jako nejvíce efektivní. Podobně jako u dětí se musíte soustředit na věci v okolí postele. To platí především o elektronice, která vás může rušit.

Kam pro postel

Když už máte vyřešené místo pro postel a chcete si být stoprocentně jistí, že Váš spánek už nic neohrozí, tak vám doporučujeme vyměnit i postel. Nábytek Tempo Kondela nabízí nejen postele, ale i jiné druhy nábytku za výhodné ceny. Největší výhodou jsou velké skladové prostory, díky kterým drží více než 95% zboží skladem, takže na vaši novou postel nebudete dlouho čekat.

Vaše komentáře:

Přidejte komentář


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..