Jaké schodiště do domu či bytu?

Každý více patrový dům potřebuje pěkné a kvalitní schodiště, které podtrhne krásu domu. Dnes už dokonce není nic výjimečného, že se stavějí dvoupatrové byty tzv. mezonety. A jelikož je schodiště často jediným prostorem mezi dvěma podlažími, měla by se mu věnovat dostatečná pozornost. Pokud i vy právě řešíte otázku svého bydlení a rozhodujete se jaké schody vybrat do Vašeho domu nebo bytu, tak máme pro Vás řešení.

Dřevěné schodiště jako estetický prvek vašeho domu

Základním materiálem pro výrobu schodišť je dřevo. Avšak z důvodu lepšího zakomponování schodiště do celkového interiéru je možné vyrobit schodiště i v kombinaci se sklem, kamenem nebo ocelí.

Určitě je žádoucí zvýraznit schodiště s vhodným zábradlím a osvětlením pro nášlapy, které plní nejen funkční ale i estetickou funkci vašeho bydlení.

Zrealizovat výrobu a montáž dřevěného schodiště je jistě velmi náročné. Musíte si dát pozor na množství detailů. A protože schodiště je výrobek, který vám má sloužit dlouhá léta, doporučujeme svěřit tento nelehký úkol profesionálům. Můžeme doporučit přístup a služby firmy JH schody, která vyrábí kromě tří „P“ – pěkné, pohodlné, pevné i cenově dostupné.

Jak probíhá realizace schodiště profesionály?

Manufakturní způsob výroby umožňuje vyrábět schodiště nejrůznějších tvarů použitím ohýbaných dílů a plynulých přechodů přesně podle přání zákazníka a prostorových možností.

Schodiště vznikají při úzké spolupráci se zákazníkem. Na začátku spolupráce jsou zákazníkovi doporučené nejvhodnější řešení daného schodiště s přihlédnutím na jeho požadavky a prostorové možnosti. Po odsouhlasení konečného řešení budoucím majitelem se začíná s výrobou v dílně, přičemž každé schodiště je originál. Navzdory možnosti využívání nejmodernějších technologií má velký podíl na výrobě i ruční práce. Po vyrobení schodů je na řadě montáž u vás doma.

Vaše komentáře:

Přidejte komentář


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..