Jaké přepravky se hodí do skladu?

Přepravka

Lámete si hlavu nad tím, jaké přepravky byste měli vybrat do vašeho skladu, aby co nejlépe plnily svůj účel? Na následujících řádcích se můžete seznámit s vlastnostmi různých druhů, což by vám mělo usnadnit vaše složité rozhodování.

Plastové přepravky mají řadu výhod

Ve výrobních i skladových prostorech se dnes běžně vyskytují plastové přepravky různých modelů. Není problém opatřit si přepravky zkosené, rovné, kónické, skládací a univerzální.

Tento způsob skladování je navíc velmi přehledný, když je možné různorodé zboží umístit do krabic odlišných barev, takže je následná orientace v něm velmi rychlá. Plastové přepravky jsou navíc stohovatelné, takže jich regály pojmou značné množství.

Fungují i jako efektivní vratné obaly. Zakoupit je možné plastové přepravky, které nejsou zhotoveny z recyklátů, takže nic nebrání tomu, aby v nich byly uskladněny potraviny.

Regálové plastové přepravky

K účinnému uskladnění materiálu a výrobků v regálech se hodí především regálové plastové přepravky, které lze jednoduše identifikovat za pomoci označovací etikety.

Některé typy plastových přepravek jsou navíc stohovatelné do sloupce na sebe, díky čemuž vytvářejí samostatný flexibilní regál.

Plastové stohovací přepravky

Značné oblibě se těší plastové stohovací přepravky s plnými bočními stěnami a dnem, přičemž plast je schopen odolat teplotám od -40 ºC do +100 ºC.

Tyto stohovací přepravky jsou použitelné na všech dopravních zařízeních. Jejich předností je i fakt, že se velmi dobře čistí díky omezenému žebrování na vnější stěně a hladkosti rohů uvnitř přepravek.

Skládací a kónické přepravky

Jestliže se vám jedná především o úsporu místa, měli byste uvažovat o skládacích a kónických přepravkách, s nimiž je možné lehce manipulovat, a lidé si velmi pochvalují jejich jednoduché složení.

Úspora místa tu je až 75 %. Tyto přepravky bývají ke koupi s víkem, bez víka i s držadly.

K získání podrobnějších informací o různých druzích přepravek i regálů je vhodné navštívit internetové stránky některé prověřené společnosti, jako je například firma Storage.

Vaše komentáře:

Přidejte komentář


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..