Jak se přestěhovat a nezbláznit se

Stěhování mnoho lidí vnímá negativně, zejména z pohledu množství stresu které s sebou často přináší. Stěhování však nemusí pro Vás představovat noční můru. Pokud nejste zrovna organizační typ a netroufáte si na tuto nelehkou výzvu svépomocí, máme pro Vás skvělý tip na levné stěhování. Dnešní doba přináší jednoduché a efektivní řešení a v případě firmy Stěhování PSS i cenově dostupné.

Stěhování bytu s úsměvem

Při stěhování bytu Vám odpadají všechny starosti a stresy, pokud se rozhodnete využít stěhovacích služeb této společnosti s více než 15letými zkušenostmi. Od zabalení věci, demontáže nábytku přes bezpečnou přepravu na cílové místo až po montáž a umístění nábytku.

I super zorganizováno stěhování se čas od času neobejde bez nehod. Rozhodně se nemusíte bát o svůj majetek, protože v případě poškození během celého průběhu stěhování je firma řádně pojištěna až do výše 5 000 000 Kč. Obávat se nemusíte ani v případě, že se stěhujete do jiné evropské země případně do země bývalého Sovětského svazu.

Těžké břemena levou zadní

Těžké předměty jako klavír nebo trezor rozhodne dokážou potrápit, ale díky zkušenostem a technice to pro tým odborníků ze Stěhování PSS určitě nepředstavuje nepřekonatelný problém. Dokonce si umí poradit is těžkými břemeny nad 100 kg za bezkonkurenční ceny.

Firma umí zajistit i odvoz odpadu do dvora sběrných surovin. Stačí se prokázat, že máte trvalé bydliště v Praze a za služby sběrného dvora neplatíte.

Stěhování firmy i bez narušení chodu během pracovních dní

Firma Stěhování PSS si uvědomuje ideální čas stěhování a proto není žádný problém domluvit si stahování ve večerních hodinách, aby to nenarušilo plynulý chod společnosti. Pokud si nemůžete dovolit ochromit chod vaší firmy je možné zajistit stěhování přes víkend. Nevyhovuje Vám víkend ani večer? Žádný problém, stěhování PSS zajistí kompletní stěhovací služby i v nočních hodinách za přijatelnou cenu.

 

Vaše komentáře:

Přidejte komentář


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..