Hliníková okna i dveře jsou ideální volbou pro váš dům

Nelze pochybovat o tom, že jsou to dveře i okna, která patří mezi nejnamáhanější části každé budovy. Z toho důvodu by měla být jejich výběru věnována náležitá pozornost.

V posledních letech se jako materiál pro jejich výrobu často užívá hliník, který si jeho majitelé zpravidla nemohou vynachválit. Jaké jsou největší přednosti takového řešení?

Hliníková okna představují dlouhodobé a téměř bezúdržbové řešení

Hliníková okna jsou sice o něco finančně náročnější než plastová, investice do nich se ale člověku vyplatí již z toho důvodu, že jsou skoro bezúdržbová. Pro hliník hovoří i skutečnost, že hliník téměř nestárne, takže vydrží i pro další generaci, přičemž si tato okna zachovávají svůj původní vzhled.

Moderní vícekomorová hliníková okna jsou vyplněna tepelnou izolací a systémem těsnění, kde je promyšlené řešení tepelných mostů, takže se mohou pochlubit svými vynikajícími tepelnými i zvukově izolačními vlastnostmi.

Hliníkové dveře kvalitně ochrání váš dům

Pro hliníkové dveře rovněž hovoří celá řada argumentů. Nedeformují se, nekroutí a vyznačují se vysokou odolností a konstrukční přesností. Jen minimální údržba postačí k tomu, aby fungovaly bez změny vzhledu i funkčních vlastností několik desítek let.

Již samotné vlastnosti hliníku mají za důsledek, že jsou hliníkové dveře nadstandardně bezpečné, a to ideálně v kombinaci s bezpečnostním zámkem.

Střešní světlíky LUMINAR vynikají moderností

Prověřené společnosti typu PRUNIWERK, které vyrábějí hliníkové dveře a okna, jsou schopny poskytnout zákazníkům i další své služby. Zakoupit je možné mimo jiné střešní světlíky, jež se upevňují na podsvětlíkové obruby z pozinkovaného ocelového plechu.

Samonosná konstrukce střešních světlíků sestává z konkrétních hliníkových profilů, které jsou sdruženy do oblouku. Tato společnost se může pochlubit vlastním certifikovaným světlíkovým systémem LUMINAR.

Vaše komentáře:

Přidejte komentář


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..