Dřevěné 3D obložení změní váš interiér v pastvu pro oči

Jak zútulnit nový nebo starý byt tak, aby byl moderní a zároveň příjemný? To je otázka, kterou řeší nejeden nájemce novostavby, anebo také starších bytů, v nichž dosud stále přežívá jistý retro nádech minulého režimu. Řešení přitom nemusí být nijak zvlášť náročné. Jmenuje se 3D obklady. Dřevěné obklady s trojdimenzionálním dezénem je záležitost bezmála luxusní a vyřeší hned několik problémů jednou ranou. Je to totiž průnik mezi komfortem tradičního dřevěného obložení a supermoderního vzhledu.

Tepelná a akustická izolace i nádherný design

Dřevěné obložení se tradičně v interiérech používá pro svou schopnost izolovat místnosti před únikem tepla a také pro zlepšení zvukových vlastností interiérů, které trpí na vysokou hlučnost. Přírodní materiály, jako je dřevo nebo látka, zvuk pohlcují a dodávají tak místnostem na útulnosti a komfortní obyvatelnosti. V neposlední řadě pak dřevo v interiéru vypadá velmi dobře a dodává tak i městskému bytu nádech přírody.

Obvykle se dřevěné obklady používají pro zútulnění obývacích pokojů, ložnic nebo částí chodby. Existují ale také odolnější druhy, které lze použít jako obklady za kuchyňskou linku nebo jako obklady do koupelny. Ani kvůli těmto vlastnostem ale nemusíte rezignovat na jejich vzhled. Existují například obklady z masivu, které vypadají velmi originálně a navíc jsou ošetřeny proti vlivu vlhkosti. Proto je lze použít prakticky kamkoliv.

Hra světla a stínu během dne promění váš interiér

Designovou nadstavbou dřevěného obložení jsou právě 3D obklady z dubového masivu. Prodávají se v několika různých verzích a jejich povrch je vyfrézovaný do struktur, které působí jako optické klamy. Při delším zadívání na jejich povrch se před očima mění na různé vlny plynoucí do všech stran. Při různém množství a úhlu dopadajícího světla pak navíc proměňují jak barevné tóny, tak také působení základního vzoru, který jako by se v průběhu dne proměňoval.

3D obklady jsou raritou na trhu, kterou prozatím nabízí jen firma 3D obklady Jiří Horák. Díky tomu si můžete být jistí, že váš interiér bude opravdu originální. Kromě toho tato firma nabízí vytvoření těchto designových dřevěných obkladů přímo na míru do vašeho bytu a podle vašich konkrétních představ. Přizpůsobí se tak i náročnějším požadavkům a v případě zájmu je možné vytvořit i další speciální vzory. Buďte si jistí, že dosáhnete takového vzhledu svého bytu, že vám bude zrak přecházet. Více na www.3d-obklady.cz.

Vaše komentáře:

Přidejte komentář


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..