Co nepatří do kuchyně aneb místo určené pro jídlo si zaslouží čistotu

Kuchyně

Kuchyně je místnost převážně na vaření a pojídání pokrmů, ať už se jedná o snídaní, svačinu, oběd nebo večeři. Zbytečné věci by vás při těchto činnostech mohly obtěžovat natolik, že ztratíte větší množství času, než se kterým jste počítali. Následně už vám nezbývá čas na věci, které jste potřebovali udělat. Pojďte s námi nakouknout na seznam věcí, které by rozhodně neměly v kuchyni překážet. Vždy se většinou jedná o žrouty času.

Televize v kuchyni nemá co dělat

Co se týče televize, tu můžete mít například v ložnici. I tady byste však měli přemýšlet. Televize v ložnici totiž může ubírat na vašem spánku a vy se tak následně nevyspíte kvalitně, protože se neustále budete soustředit na televizi. Vraťme se ale ke kuchyni. Je to s ní podobné, jako s ložnicí. Televize v kuchyni je žrout času, kterého si nejsme vědomí. Pokud chcete mít kuchyni pouze na účely, pro jaké byla stvořená, měli byste televizi z kuchyně odnést. Netvrdíme vám, že byste se na televizi neměli koukat, ale přece jenom je lepší ji mít pouze v obývacím pokoji. V této místnosti je svým způsobem odjakživa a jistě to má svůj důvod.

Víte, jaké věci by dále neměly být v kuchyni? Odkládací koutek. Téměř každý muž po příchodu z práce odhodí své věci zrovna tam, kde se mu to nejvíce hodí. I přes to, že je častým místem ložnice, sem tam se najde den, kdy si to muž neuvědomí a své věci odloží v kuchyni. Jedná se o prostory určené k vaření, takže čistota je zde na prvním místě. K tomu pochopitelně patří i samotný úklid, takže jistě uznáte, že odložené věci zde nevypadají příliš dobře.

Mobilní telefony nechte v obývacím pokoji

Berete si při vaření nebo jídle s sebou také mobilní telefon? Pak si rovnou můžete do kuchyně umístit televizi, protože se jedná o stejnou chybu, jaká je uvedená v prvním odstavci. Ať už se jedná o televizi nebo mobilní telefon, tyto dvě věci do kuchyně v žádném případě nepatří.

Vaše komentáře:

Přidejte komentář


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..