Co by měl splňovat správný nábytek do dětského pokoje? Podívejte se!

detsky pokoj

Chcete vybavit dětský pokojíček, ale nemáte příliš zkušeností? Nedivíme se. Zvláště, pokud jde o vaše první dítě. Podívejte se společně s námi na to, jak a podle čeho vybrat dětský nábytek, který bude nejenom vám, ale i vašemu potomkovi plně vyhovovat. Je několik věcí, na které je vhodné se zaměřit. A toto jsou ony.

Myslete na dostatek úložných prostor

Ty jsou důležité v každém bytě i domě. K dispozici by měly být také v dětském pokoji. Primárně pro možnost úschovy hraček, kterých bude mít váš syn nebo dcera opravdu více než dost. Nevěříte? Počkejte za pár let. Mezi nábytek do dětského pokoje, který máme na mysli, patří rozhodně různé skříně, stejně jako komody, ale i různé police na zeď, či vitríny. Všude tam se najde místo pro věci, kterých bude za pár měsíců více než dost.

Šetřit místo se vyplatí

Dětský pokoj není nafukovací a tak je na místě přemýšlet nad co nejlepší úsporou místa. Snažte se využít skutečně každý centimetr daného prostoru. V případě sourozenců se hodí dětské palandy, které plochou zaberou stejně, jako jedna postel. Této cesty, tedy možnosti stoupat výše se držte nebojte se jít spíše do výšky, než do prostoru. Také se snažte využít i takzvaný „hluchá“ místa, kam skvěle padne třeba rohový psací stůl.

Kvalita by měla být na prvním místě

Kvalitu dětského nábytku není radno podceňovat. Myslete na to, že se k němu váš potomek nemusí chovat úplně šetrně a tak je na místě, aby vše vydrželo. Jak z hlediska vzhledu a použitelnosti, tak s ohledem na fakt, že koupě nového nemusí být vždy levnou záležitostí. Kvalita se odvíjí především od použitých materiálů a technologií. Jsou firmy, které si na kvalitě sortimentu zakládají. Příkladem je HM nábytek, který je rozhodně tou pravou volbou pro každého rodiče. Neváhejte a přesvědčte se! A to nejenom ve chvíli, kdy chcete vybavit dětský pokoj.

Vaše komentáře:

Přidejte komentář


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..