Chcete-li se cítit skvěle, investujte do postele

Kdo dobře spí, ten je úspěšný. Jednoduchá poučka, která platí. Pokud jste ještě to štěstí neměli, je nejvyšší čas s tím něco udělat. A pokud stále marně vyhlížíte kvalitní spánek, začněte u kvalitní postele. Bez ní vám nezbude, než jen dále počítat ovečky.

Čaloun je příjemný na dotyk

Nemusíte si domů pořizovat královské lože za statisíce, abyste se konečně pořádně a zdravě vyspali. Obrovský vliv na kvalitní spánek má psychická pohoda. A ruku na srdce, kdo by mohl pohodlně usínat s obličejem u studeného rámu postele nebo ještě studenější stěny. Naštěstí je k mání dost čalouněných postelí, které mají hebký a teplý povrch. Ten vás ukolébá příjemným pocitem bezpečí a usnete natotata.

Boxspring – spěte jako králové

Boxspringové postele patří mezi to nejlepší, co můžete zažít na vlastní záda. To znamená dokonalé pohodlí po celou noc. Jestli je Bentley symbolem pohodlí a komfortu mezi auty, je boxspringová postel tímtéž mezi postelemi. Z boxspringové postele se navíc skvěle vstává, protože je vysoká. Takže si na ni rychle zvyknou i starší lidé nebo lidé po úrazech. Zažijte taky vrchol blaha a pohodlí.

Dostaňte z postele to nejlepší

Je sice fakt, že by matrace měly mít dost prostoru pro odvětrávání. Ale přesto jsou stále populární postele s úložným prostorem. Kromě pohodlného spánku totiž nabízejí velkorysý prostor na sezónní oblečení nebo třeba náhradní ložní prádlo. Jsou známé dokonce i případy, kdy si manželé před sebou navzájem schovávali sladkosti právě v úložném prostoru postele.

Trocha rozmazlování stojí za to

Když už budete mít tu nejpohodlnější postel, nezastavujte se jen u ní. Každý detail může důležitou chvíli ve vaší ložnici pozvednout na novou úroveň. Co byste například stmívatelnému osvětlení, které vám na požádání vykouzlí romantickou atmosféru? Vyberte si.

A pro skutečné fajnšmekry mezi vyznavači pohodlí konstruktéři osvětlení vynalezli světla na dálkové ovládání. Tím pádem už kvůli zhasínání nebo rozsvěcení nebudete muset lézt zpod peřiny. Mrkněte na ně.

Vaše komentáře:

Přidejte komentář


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..