Bydlete podle metody Feng Shui

Feng Shui

Bydlení by mělo být důležitou součástí života každého obyvatele. Pokud jste si ale mysleli, že si pořídíte bydlení, dokoupíte pár dekorací a tím to pro vás končí, pak se po čase nebudete v těchto prostorách cítit příjemně. Bydlení pro vás musí být útočištěm, kde se ukryjete v případě, že nechcete být s lidmi. Prožíváte v něm všechno zlé i dobré. Ať už sami nebo s celou vaší rodinou. Interiér domácnosti by měl znázorňovat, jací skutečně jste. Zkuste své budoucí změny uskutečňovat ve stylu Feng Shui. Jde o čínské rčení, které se ve vás snaží vyvolávat příjemnou atmosféru a uklidňující dojem z prostorů.

Drahé věci ocení vaší přátelé, ale nepovažují se za nutnost

Každý se občas před přáteli a rodinou vytahuje, čeho dokázal. Pokud jste si pořídili drahou koženou sedací soupravu, jistě se budete chtít pochlubit všem, ale co dělá domov opravdovým domovem? Převážně každodenní radost podívat se na interiér, který je dělaný přímo vám a vaší rodině na míru. Bydlení podle Feng Shui ve vás zanechá jen to dobré a nezáleží na tom, kde se zrovna nacházíte.

Volný prostor domácnosti a vyváženost

Prvním krokem by měl být dostatečně velký prostor u vás doma. Střed místnosti by měl být na tolik volný, aby se dalo bez větších problémů procházet z jedné části, na druhou. Zbytečné věci nebo nábytek umístěte tak, aby z místnosti proudila příjemná energie a velký prostor. Vyváženost je při zařizování interiéru podle Feng Shui základním stavebním kamenem. Co to znamená vlastně ta vyváženost? Byt by neměl sršet prázdnotou, ale ani ne přeplněným dojmem.

Jaké barvy zvolit a co v bytě nemít?

U volby barev jste značně omezeni. Do Feng Shui interiéru se hodí pouze pár základních barev. Mezi ty nejčastěji využívané patří žlutá, oranžová nebo jemné odstíny červené. Feng Shui ale není o tom, vybrat pouze správné barvy nebo mít vyvážený interiér s dostatečným prostorem. Nesmí se v ní nacházet zbytečnosti, které vám berou energii. Tím máme na mysli převážně místnost, ve které usínáte. Všechnu elektroniku včetně nabíjecích zařízení dejte pryč z místnosti.

 

Vaše komentáře:

Přidejte komentář


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..