Bydlení v pasivním domě na skok od Prahy

Pasivní domy u Prahy se často mylně považují za přehnaný a drahý luxus. Věděli jste, že pasivní domy mají až desetinásobně nižší spotřebu energií než klasické staré domy? Tímto stavbám nemohou konkurovat dokonce ani zateplené novostavby, a proto pasivní domy představují na současném trhu levné a hlavně nesmírně úsporné řešení bydlení, které výrazně snižuje vaše náklady.

Když si k tomu připočtete úsporu nákladů na vytápění, tak zjistíte, že tato investice je v oblasti bydlení jednou z nejvýhodnějších. Unikátní pasivní domy Zlonín představují skvělou možnost jak si splnit sen o vlastním bydlení v rodinném domě, a to nedaleko hlavního města.

Rodinné domy Zlonín vám dokážou ušetřit až neuvěřitelných 90 % energie oproti klasickému domu. Když zohledníme fakt, že výstavba pasivního domu je jen o 10 % dražší, tak se dostáváme k zajímavé návratnosti, na což se dnes málo lidí dívá.

Úžasná lokalita

Další výhodou tohoto developerského projektu je perfektní lokalita jen pár kilometrů za Prahou v obci Zlonín. Nezáleží, zda cestujete autem nebo hromadnou dopravou, protože v obci se nachází zastávka MHD a také vlakové nádraží.

Skvělá občanská vybavenost

V lokalitě Zlonín se nachází vše, co je potřebné pro klidný rodinný život. Malé děti mohou navštěvovat místní školku a starší děti nedalekou základní školu v Líbeznicích. Vyznavače aktivního životního stylu zase potěší místní golfové hřiště.

Zájem je velký

Projekt Zelený Zlonín je rozdělen na několik etap a celkově se postaví až 100 domů. Momentálně jsou novostavby u Prahy v probíhající třetí etapě. Pokud hledáte rodinný dům nedaleko Prahy, tak stavba rodinného domu na klíč může být tou správnou volbou. Případným zájemcům doporučujeme jednat rychle, protože předchozí etapy byly velmi úspěšné.

Vaše komentáře:

Přidejte komentář


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..