Bazény pro každou domácnost

Bazén

Už jste přemýšleli nad tím, jak si zpříjemnit horké dny v létě? Co takhle si pořídit konečně vysněný bazén?

Mýty o tom, že bazény si mohou pořídit jen movití lidé nejsou rozhodně pravdivé.

Dnešní trh nabízí širokou škálu bazénů, které jsou dostupné cenově a přitom nestrádají na kvalitě.

Hledáte nejlevnější variantu?

Pokud chcete výrazně ušetřit, zaměřte se na nadzemní bazény. Ty jsou velmi cenově dostupné přičemž nepostrádají kvalitu a údržba ji mizivá.

Tyto bazény jsou schopné vydržet celá léta!

Navíc jejich instalace je pouhou formalitou. Není třeba žádných velkých stavebních úprav, stačí pouze vyrovnat terén na místě, kde bude bazén stát.

Dnešní nadzemní bazény jsou řešeny velmi neotřelým způsobem. Zapadnou opravdu do každého místečka na vaší zahradě, takže není potřeba tolik přemýšlet nad jeho umístěním.

Připlatíte si?

Jestliže jste ochotni si trošku více připlatit, za zmínku stojí plastové bazény. Mají dlouhou životnost, skvěle vypadají a cena není hrozivá.

Stavební úprava ale vyžaduje pokročilejší práce, je potřeba mít nachystanou jámu, do které se plastový bazén umístí.

K dispozici je pak několik tvarů, mezi ně patří například bazény oválné, obdélníkové nebo oválné. V případě vyšších nároků jsou firmy schopné dodat i bazén na míru.

Plastový bazén je vyrobený z polypropylenu, který je zdravotně nezávadný. Za zmínku stojí i UV stabilizátor, díky němuž bazén neztratí svůj původní vzhled i po několika letech.

Můžete vyzkoušet také foliové bazény. Prakticky se jedná o hydroizolační folii, která se „nalepí“ do předpřipravené betonové jámy. Zde je velká výhoda, že při tvorbě tvaru se meze nekladou. Můžete mít tvar jaký chcete.

Tato folie je velmi odolná i proti chemickým přípravkům, jenž jsou potřebné pro údržbu bazénu. Navíc společnosti mají v nabídce širokou škálu barevných a vzorových provedení. Vybere si tedy opravdu každý.

Vaše komentáře:

Přidejte komentář


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..