Bazény do každé zahrady

S létem se nám kromě dovolené spojují i ​​chvíle pohody strávené doma. Kdo vlastní rodinný dům se zahradou, určitě si pohrává s myšlenkou pořídit si bazén. Poradíme vám, se kterými bazény si léto užijete, aniž jste sáhli příliš hluboko do peněženky.

Skimmerové bazény – ideální rodinné bazény

Skimmerové bazény jsou nejoblíbenější bazény současnosti. Jsou nenáročné na obsluhu, a přece elegantní. Skimmerové bazény jsou vhodné na zahradní/exteriérové ​​realizace, lze je zapustit do země zcela nebo nechat částečně vyvýšené nad terénem. Při tomto typu bazénu můžeme hovořit o nejoptimálnějším poměru cena/kvalita/výkon.

Výhody skimmerových bazénů:

  • maximální spolehlivost
  • jednoduchá obsluha
  • bezproblémový provoz
  • velmi přijatelná cena

Přelivové bazény

Přelivové bazény jsou jednak nejkrásnější bazény na trhu a na druhé straně mají unikátní vlastnosti. Pokud si vzpomenete, všechny veřejné bazény, ve kterých jste se dosud koupali, byly s přelivovým žlabem a nebyla to náhoda. Díky své napnuté hladině až po okraj bazénu mají  zajištěn nejlepší odvod nečistot do filtrace. Díky tomu šetříte na provozních nákladech a množství chemie, ale i na čase stráveném s jejich čištěním a údržbou. Bazén ALBIXON s přelivovou hranou je pro svoji preciznost a exkluzivní design častou volbou u interiérových realizací.

Výhody přelivových bazénů:

  • excelentní design
  • napnutá vodní hladina (hladina vody až po horní okraj bazénu)
  • netvoří se hladinová linka nečistot na stěně bazénu
  • efektivnější čištění a recirkulace vody
  • snížení nákladů na provoz

Fóliové bazény

Fóliové bazény jsou vypláštěné těžkou fólií, která dodá bazénu vysokou odolnost vůči UV záření, chemicky upravené vodě nebo plísním a mikroorganismům. Fóliové bazény jsou levnější variantou zapuštěných bazénů. Je možné si pořídit nový bazén nebo zrekonstruovat starší skelet. Vypláštění bazénu fólií je technologicky náročné, je proto vhodné si tuto službu objednat s dodávkou a montáží bazénu. Zahradní bazény vypláštěné těžkou fólií lze opravit i bez toho, aby bylo nutné vypustit všechnu vodu. Vyplášťovať lze jakýkoliv tvar bazénu. Čtverec, obdélník nebo kruh. Sami nejlépe víte, co se do vaší zahrady hodí a vejde.

Vaše komentáře:

Přidejte komentář


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..